תמונות הכותרת

מתוך אגרון - וויקיפדיה
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תמונות הכותרת אלו התמונות המופיעות מעל התפריט העליון של האתר.

ישנן שתי תמונות בכותרת:

  1. הלוגו - מציג את לוגו או סלוגן הספריה. כברירת המחדל האתר יוצר כיתוב עם שם הספריה.
  2. תמונת כותרת (header)- התמונה שמציגה תמונה או מספר תמונות סמוכות של הספריה. ניתן אף להציג תמונות מתחלפות בכל עליה מחדש של האתר.

הרוחב הכללי של שתי התמונות אמור להיות 800 פיקסלים כדי להתאים לרוחב מסך מינימלי (800x600). בהגדרות מטה חילקנו את הרוחב של כל תמונה לחצי כך שכל אחת תקבל 400 פיקסלים. תוכלו להתאים זאת לפי הצורך, אך אין לעבור רוחב מקסימלי של 800 פיקסלים של שתי התמונות יחדיו. ניתן להשתמש ב-gimp המוזכר מעלה לשם עריכת התמונות. ישנם מדריכים רבים על הכלי ברחבי הרשת וניתן לפנות לנציגי אגרון לקבלת תמיכה.

שגיאה ביצירת תמונה ממוזערת: קובץ חסר
מנהל המדיה של האגרונט. רוב הפעולות לעדכון תמונות הכותרת מבוצעות כאן (לחצו על התמונה להגדלתה)

לוגו

ניתן להחליף את הלוגו של הספריה, המופיע במעלה המסך בצד ימין באמצעות העלאת תמונה בגובה של 80 פיקסלים וברוחב מקסימלי של 400 פיקסלים ע"י כניסה בתפריט לאתר->מנהל המדיה ושם לעלות תמונה בשם logo.png.

שימו לב: אם אין לספרייה לוגו, המערכת תיצור באופן אוטומטי לוגו לספריה בשם logo_gen.png. אם שם הספריה שוּנה ורוצים לעדכן את התמונה עם השם החדש, יש למחוק את קובץ התמונה. המערכת תיצור מחדש את התמונה עם השם החדש של הספריה כאשר נכנסים לאתר לאחר המחיקה.

תמונת כותרת

ניתן אף לשנות תמונת הכותרת של האתר, המופיעה במעלה המסך בצד שמאל. יש ליצור תמונה בגובה 80 פיקסלים וברוחב מקסימלי של 400 פיקסלים להיכנס בתפריט לאתר->מנהל מדיה, שם להיכנס לספריה header (יש ליצור את התיקייה במידה והיא לא קיימת באמצעות הכפתור היעודי לכך) ולהוסיף לתיקייה זו את התמונה. ניתן להוסיף מספר תמונות והאתר יבחר בכל פעם תמונה אחרת באופן רנדומלי.

ראה גם